Wish list
Here Store your personal favorites - until the next time you are with us.
Simply choose the desired products put on the watchlist and our shop saves for you automatically your personal favorites. So you can easily retrieve your marked item at a later visit again.
€41.00*
Content: 100 Piece(s)
(€410.00 / 1000 Piece(s))
Apilarnil fresh – the male...
Manufacturer: Imkerei Stefani
Order number: GR-1500
Added on the: 3 Oct 2026
From €15.00*
Content: 0.03 Kilogram
(€500.00 / 1 Kilogram)
Organic Royal Jelly fresh – 30g pure...
Manufacturer: Imkergut
Order number: GR-1000
Added on the: 3 Oct 2026
From €19.00*
Content: 0.03 Kilogram
(€633.33 / 1 Kilogram)